Naše služby

V moderně vybaveném zubním centru Vás čeká příjemný a zkušený personál, který se postará o Vaše komfortní a bezbolestné ošetření.

Dentální hygiena

Dentální hygiena je u nás součástí prevence. Aby Váš chrup zůstal i nadále krásný a zdravý, klademe důraz na pravidelnou preventivní péči. Můžeme tedy mnohem dříve odhalit případné budoucí obtíže. Navíc pravidelná dentální hygiena je výhodnější, než větší opravy. 

IMPLANTOLOGIE

Celistvost Vašeho chrupu je naší prioritou. Chybějící zub či zuby narušují celistvost Vašeho chrupu a přinášejí nejen estetické, ale i funkční a zdravotní problémy. Je pro nás velmi důležité, aby Váš chrup byl funkční a estetický. Naši odborníci se v této oblasti několikrát v roce účastní světově nejprestižnějších seminářů a přednášek v oboru implantologie. 

ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

Mít hezký úsměv zkrášlený zářícími bílými zuby je snem každého z nás. I pro nás, zubní lékaře a specialisty, je obrovskou odměnou za vykonané dílo usměvavý klient s krásnými bílými zuby.  Přijďte na individuální návrh řešení právě pro Vás. 

    • Estetická korekce/protetická ošetření – zubní náhrady
    • Bělení zubů ordinační i v kombinaci s domácím

STOMATOCHIRURGIE

I trhání zubů může být bezbolestné. Nejčastějším zákrokem ve stomatochirurgii, který můžete u nás podstoupit je extrakce neboli trhání zubů. Naším cílem je, aby veškeré zákroky, které u nás podstoupíte byly bezbolestné a co nejvíce komfortní. A pokud se i tak budete bát, je připravena možnost anestezie. 

PARODONTOLOGIE

Naše komplexní léčba je úspěšná. Byla Vám již diagnostikována parodontóza nebo máte podezření, že byste mohli tímto onemocněním trpět? Neváhejte a sjednejte si konzultaci u některého z našich lékařů. Naším cílem jsou zdravé a krásné zuby a vždy se snažíme najít nejlepší možné řešení pro naše klienty.

PÉČE O DĚTI

Postaráme se o celou Vaši rodinu. Víte, že až do 10 let si děti nejsou schopné sami správně vyčistit zuby? Víte, že péče o mezizubní prostory je třeba začít dítě učit zhruba od 3 roku věku? V případě ortodontických anomálií doporučíme specializované pracoviště, aby se zamezilo dalšímu křivení zubů.

Seznamte se s důležitými dokumenty

Smluvní a všeobecné obchodní podmínky a GDPR

KONTAKT

Pod Parukářkou 8, Praha 3
IČO 09725733
recepce@usmile.cz .
+420774964183

OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ  8:00 – 19:00, ÚTERÝ 8:00-19:30, STŘEDA 8:00 – 19:30, ČTVRTEK 8:00 – 17:00, PÁTEK 8:00 – 14:30

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Autem 
parkoviště na oranžové zóně v ulici Jeseniova, 2 min. chůze
Tramvají
zastávka Biskupcova, 5 min. chůze
Busem
z Florence linky 133 a 207, zastávka Černínova, 5 min. chůze