Náš cíl = Váš úsměv a krásné zdravé zuby po celý život.

V moderně vybaveném zubním centru Vás čeká příjemný a zkušený personál, který se postará o Vaše komfortní a bezbolestné ošetření. Příjemné prostředí Vás čeká již v čekárně zubního centra. Najdete tu pohodlné sezení, denní tisk, možnost se občerstvit (voda, káva) a je tu také malý hrací koutek pro dětské klienty…

Specializujeme se na estetickou stomatologii, implantologii, protetiku a endodoncii. Nabízíme estetické výplně, zubní implantáty, zubní náhrady, korunky a fasety a také bělení zubů pro váš krásný úsměv. Součástí naší komplexní péče je individuální ústní hygiena (dentální hygiena).

Jsme tým profesionálů

V moderně vybaveném zubním centru Vás čeká příjemný a zkušený personál, který se postará o Vaše komfortní a bezbolestné ošetření.

MUDr. David Urie

Vedoucí lékař

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

MDDr. Nikol Celerýnová

Zubní lékař

Absolvent Lékařské fakulty

Ing. Marie Kubešová

Vedoucí dentální hygienistka

Absolvent 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Naše filozofie

1. PREVENCE JE ZÁKLAD ZDRAVÍ

Věříme, že prevence Vašeho ústního zdraví je důležitější než následné opravy

Zubní lékařství se dnes bohužel zaměřuje především na řešení následků a opravy zanedbané péče o chrup a dásně. Věříme, že naše individuální spolupráce při prevenci dokáže s velkou pravděpodobností a vysokou úspěšností těmto náročným opravám zabránit. Vaše dlouhodobé ústní zdraví je dnes dosažitelnou, předvídatelnou realitou.

2. ŠPIČKOVÁ KVALITA, DOBRÉ CENY

Jsme přesvědčeni, že čím lepší je Vaše preventivní péče, tím více v budoucnosti uspoříte na svém ústním ošetření

Prevence v podobě pečlivé dentální hygieny dokáže včas odhalit počínající problém a aplikací rychlé a vhodné léčby zachránit nejen Váš chrup, ale také náklady na následná náročná zubní ošetření. Abychom dodrželi slib dlouhodobého zdraví Vašich zubů a dásní, je pravidelné ošetření u dentální hygienistky klíčové.

3. NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Používáme nejmodernější a nejšetrnější metody prevence a léčby, chráníme Vás před bolestí

Využíváme nejmodernější technologie a diagnostické přístroje, díky kterým dokážeme lépe ochránit Vaše ústní zdraví. Například s mikroskopem přesněji určíme správnou diagnózu a úspěšně odhalíme i počínající zubní kaz či jiné defekty, které se nezobrazí na rentgenovém snímku. Mikroskop umožňuje naprostou kontrolu při provádění jednoduchých i složitých zubních zákroků. Umožňuje vidět to, co jiné technologie nezvládnou, dovoluje precizní práci a zkrácení doby hojení po zákroku. Digitální RTG minimalizuje zátěž při vyšetření. Naše bezpečné a moderní metody ošetření jsou vždy bezbolestné. Každý výkon provádíme v místním znecitlivění, zajišťujeme i ošetření v analgosedaci nebo celkové anestezii.

4. PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A DOBRÁ DOSTUPNOST

Nabízíme Vám příjemné prostředí, dobrou dopravní dostupnost a komfortní ošetření

Je pro nás důležité, aby byla Vaše cesta k nám snadná a jednoduchá. Snadno se k nám dostanete MHD a rovněž je zde možnost parkování. Kontaktní informace obdržíte před první návštěvou e-mailem. Příjemné prostředí čekárny i ordinací, vstřícný přístup celého týmu a ošetření nejmodernějšími technologiemi přispívá k tomu, abyste se u nás cítili opravdu jako doma.

5. VSTŘÍCNÝ A KOMPETENTNÍ TÝM

Čeká na Vás vstřícný, kompetentní tým a nejmodernější technologie

Specializujeme se na estetickou stomatologii, implantologii, protetiku a endodoncii. Nabízíme estetické výplně, zubní implantáty, zubní náhrady, korunky a fasety a také bělení zubů pro Váš krásný úsměv. Součástí naší komplexní péče je dentální hygiena. Termíny preventivní i neodkladné péče za Vás hlídáme, s dostatečným předstihem od nás obdržíte SMS upozornění.

6. PÉČE O CELOU RODINU

Věnujeme se péči o celou rodinu, ošetřujeme dětské klienty

Základy kvalitního zubního zdraví jsou kladeny již v dětském věku. Jsme přesvědčeni, že individuální péče a prevence u dětských klientů vytváří předpoklady pro stabilní a dlouhodobou prognózu zdravých zubů. Specializujeme se na prevenci a ošetření u dětských klientů. Prevenci v rámci rodinné péče spojujeme s prevencí dospělých klientů.

7. ESTETICKÉ OŠETŘENÍ

Klademe důraz na estetické ošetření

Při ošetření je pro nás prioritní estetika spolu s nejšetrnějšími postupy. Naše vzájemná spolupráce Vám umožní plné pracovní a společenské uplatnění i v době dlouhodobého léčení nebo estetických úprav Vašeho chrupu mezi jednotlivými návštěvami. V případě estetických zákroků zabezpečíme řešení tak, abyste se mohli dále usmívat na svou rodinu, obchodní partnery, spolupracovníky a zákazníky.

8. PODROBNÝ PLÁN ZUBNÍ PÉČE

Společně připravíme Váš podrobný plán péče, vysvětlíme Vám diagnózu i léčbu, nabídneme Vám alternativní možnosti léčení a probereme Vaše investice do krásy a zdraví; nabízíme pohotovostní ošetření.

Podrobný plán péče s diagnózou a návrhy ošetření s Vámi osobně projdeme, vysvětlíme Vám přínosy a možná rizika jednotlivých variant, náklady na ošetření a prognózy vývoje. Vždy Vás o jednotlivých krocích zubní péče informujeme předem, osobně, telefonicky či e-mailem. Vždy Vám nabízíme alternativy, které jsou zdravotně přínosné i ekonomicky únosné a vedou ke zdraví Vašeho chrupu a ústní dutiny.

9. DODRŽENÍ TERMÍNU SAMOZŘEJMOSTÍ

Respektujeme Váš čas a garantujeme dodržení objednaného termínu, zajišťujeme pohotovostní ošetření.

Respektujeme náš společný čas. Garantujeme Vám, že dodržíme termín i čas Vašeho objednaného ošetření a doba čekání na zákrok nepřekročí 15 minut. Máme rezervované časy pro akutní ošetření. Díky spolupráci s dalšími odborníky jsme schopni, se stejným standardem, zajistit akutní ošetření o víkendu i v době dovolených.

10. KRÁSNÉ ZDRAVÉ ZUBY PO CELÝ ŽIVOT

Naším cílem je Váš úsměv a krásné zdravé zuby po celý život.

Pečlivým a citlivým přístupem dokážeme včas odhalit problémy v ústní dutině. Například drobné vznikající kazy, které dokážeme bezbolestně, jednoduše a rychle vyřešit.

VYBAVENÍ CENTRA

V CENTRU ZUBNÍ PÉČE U SMILE používáme nejmodernější vybavení, aby ošetření bylo co nejkvalitnější a pro klienta co možná nejpohodlnější a bezbolestné.

OPERAČNÍ MIKROSKOP

Jedna z nejdůležitějších pomůcek při ošetření kořenových kanálků. S mikroskopem můžeme objevit drobné trhliny a spáry v zubní sklovině nebo malé zubní kazy, které není možné objevit na rentgenovém snímku.

3D RENTGEN

3D rentgen, přesněji CBCT přístroj je nejmodernější technologií prostorového zobrazování ve stomatologii. Během krátké doby a s minimální dávkou RTG záření získáme trojrozměrný digitální obraz vašich úst.

PANORAMATICKÝ RENTGEN

OPG neboli také orthopanthomograf je typem RTG snímku, který na rozdíl od klasického RTG intraorálního snímku přehledně zachycuje obličejovou část lebky se všemi jejími strukturami a samozřejmě celou dentici.

INTRAORÁLNÍ KAMERA

Jedná se o miniaturní digitální kameru, která nám pomáhá monitorovat situaci v ústní dutině.

INTRAORÁLNÍ ZUBNÍ RENTGEN

Moderní rentgenologické přístroje jsou velmi citlivé, proto je zatěžování minimální dávkou záření. Snímek zubů je zachycen na luminiscenční fólii. Intraorální zubní rentgen je velice důležitý při diagnostice zubních kazů, mezizubních kazů a dalších zubních defektů.

APEXLOKÁTOR A ENDOMOTOR

Oba tyto přístroje zjednodušují a zpřesňují ošetření kořenových kanálků (endodoncie).

AIR-MAX - pískování

Tento přístroj se používá k úpravě povrchu zubů, faset, polokorunek a výplní při práci s kompozitními a keramickými materiály. Pískování zubů je vhodné u těch z vás, kteří trpíte vyšším usazováním pigmentu na zubech. Jde o mechanický princip založený na pískování velmi jemným pískem a leštění zubů.

PENTAMIX A AUTOMIX

Většina materiálů používaných v zubní ordinaci (výplňové, otiskovací) se připravuje těsně před použitím. Pro dosažení jejich nejlepších vlastností je velmi důležité zachování přesných poměrů jednotlivých složek, dokonalé promíchání, zamezení kontaminace atd. Nejlepší způsob, jak toho docílit, je strojové míchání s přesným dávkováním v kapslích.

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Spolupracujeme s těmito zdravotními pojišťovnami