NOVÁ POSILA TÝMU U SMILE – MDDR. VÁCLAV MANHART

Od června 2016 posílil náš tým U SMILE zkušený lékař MDDr. Václav Manhart . Václav Manhart vystudoval lékařskou fakultu v Hradci Králové. Zkušenosti získával již během studií a po absolvování Lékařské fakulty působil 3 roky na Dentální klinice Jana Stuchlíka v Praze.

Velmi si vážíme jeho zkušeností a věříme, že budete spokojeni s jeho odbornými dovednostmi, mimořádně lidským, zodpovědným a vstřícným přístupem. Václav Manhart se specializuje na estetickou stomatologii, implantologii a chirurgii.

Václav Manhart se aktivně podílí na vzdělávacích akcích pro studenty a ostatní stomatology. Účastní se poradenství a diskusí se stomatologickými pacienty. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména pak volejbalu, lezení, lyžování a tanci. Má rád umění v jakékoliv podobě – divadlo, výstavy i architekturu. Po náročných dnech v práci načerpává energii a pozitivní náladu v přírodě a na čerstvém vzduchu.

Mimořádně lidský, přátelský a vstřícný přístup je jeho velkou předností. Je velmi komunikativní a pozitivní. Pravidelně se účastnil dětských táborů jako vedoucí a naši malí klienti, stejně tak jako jejich rodiče, velmi ocení jeho přátelskou povahu.

Více o MDDr. Václavu Manhartovi naleznete v sekci Náš tým.

Přijďte navštívit U SMILE a věříme, že Vás mile překvapí náš mladý, komunikativní a pozitivní kolektiv. Návštěvy zubaře v U SMILE se pro Vás stanou potěšením.

Máte dotazy nebo se chcete objednat…

…neváhejte nás kontaktovat na e-mailu recepce@usmile.cz , prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.usmile.cz nebo na telefonních číslech 222 589 999 nebo 774 964 183.