Představujeme nové členy týmu U SMILE

Od září 2016 posílila náš tým U SMILE nová office Manažerka Bc. Linda Michálková, DiS., která vystudovala Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Linda je velice zodpovědná, příjemná a komunikativní. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo požadavek, neváhejte se na Lindu obrátit. Jistě najde to nejvhodnější řešení k Vaší spokojenosti.

Jelikož jsme pro Vás rozšířili ordinační hodiny dentální hygieny, velice nás těší, že Vám můžeme představit novou posilu oddělení dentální hygieny – dentální hygienistku Hanu Teislerovou, která doposud pracovala jako dentální hygienistka ve Vinohradské nemocnici a má bohaté zkušenosti ve stomatologii. Velmi si vážíme jejích zkušeností a věříme, že budete spokojeni s jejími odbornými dovednostmi, příjemným a mimořádně lidským přístupem.

Poslední novou členkou týmu U SMILE, kterou si Vám dovolujeme představit, je asistentku lékaře Barboru Zikanovou. Věříme, že se s její pomocí budete cítit vždy komfortně a návštěvy zubaře v U SMILE se pro Vás stanou potěšením.

Přijďte navštívit U SMILE a věříme, že Vás mile překvapí náš mladý, komunikativní a pozitivní kolektiv.

Máte dotazy nebo se chcete objednat…

…neváhejte nás kontaktovat na e-mailu recepce@usmile.cz , prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.usmile.cz nebo na telefonních číslech 222 589 999 nebo 774 964 183.