Seminář: Dentální hygiena u dětí s dočasným chrupem

Centrum zubní péče U SMILE pořádá dne 19.10.2016 od 18:30 seminář pro klienty Erste Premier s atraktivním tématem nejen pro rodiče: Dentální hygiena u dětí s dočasným chrupem.

Vše, co jste chtěli vědět o zubní péči Vašich dětí se dozvíte v U SMILE.

Co se na semináři dozvíte?

  • PROŘEZÁVÁNÍ ZUBŮ – Jak se vyvíjí a prořezávají dočasné a stálé zuby? Kdy se jaké zoubky prořezávají? Na co si dát pozor při prořezávání? Jak můžete jako rodič Vašemu dítěti ulevit a pomoci?
  • ONEMOCNĚNÍ ZUBŮ A DÁSNÍ– Jaké onemocnění zubů může ohrozit dětské zuby? Jak mu zabránit? Jaká je prevence onemocnění? ZUBNÍ KAZ – Co je zubní kaz? Proč vzniká? Jak zubnímu kazu účinně předcházet?
  • KOJENÍ A VLIV NA ZUBY MIMINKA– Jaký může mít vliv kojení na zoubky Vašeho miminka?
  • MÝTY O DĚTSKÝCH ZUBECH
  • ČIŠTĚNÍ DĚTSKÝCH ZUBŮ – Kdy začít s čištěním dětských zubů? Jak, kde a čím čistit dětské zoubky?
  • JEDNODUCHÉ PRINCIPY PREVENCE, které opravdu fungují u dětí i dospělých.
  • PRAKTICKÉ RADY A NÁCVIK ČIŠTĚNÍ DĚTSKÝCH ZUBŮ, díky kterým budou rodiče schopni udržet chrup svých dětí zdravý. Jak s dítětem postupovat, aby se čištění zubů stalo běžnou součástí života? Jak předcházet potřebě ošetření a jaké pomůcky zvolit pro zdravé zuby Vašeho dítěte?

Účast je pro klienty Erste Premier zdarma, rezervujte si své místo včas, kapacita je omezená.

Přihlaste se zde

Nejste klienty Erste Premier? Nezoufejte, téma připravujeme i pro klienty U SMILE a/nebo všechny rodiče, které toto téma zajímá. Termín dalšího semináře bude v prosinci 2016. V případě zájmu o seminář, a/nebo jiné téma týkající se péče o zuby, nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář na našich webových stránkách a/nebo piště do zpráv na našem FB profilu.

Termín dalšího semináře bude vyvěšen na našem FB profilu v průběhu listopadu 2016.

Těšíme se na setkání.

Tým U SMILE