Nový systém bělení zubů

Přemýšleli jste někdy, že byste si nechali vybělit zuby? Máte obavy, že bělení poškozuje sklovinu? Myslíte si, že když kouříte nebo pijete velké množství kávy, tak si nemůžete zářivě bílé zuby dovolit? Tyto otázky slyšíme v našich ordinacích dennodenně, a proto bychom Vám rádi představili náš systém bělení Purewhitening, který Vám všechny tyto obavy a otázky vyvrátí.

Peroxid nepoškozuje sklovinu

Základem každého bělení zubů je peroxid vodíku. Ten se během procesu rozkládá na vodu, kyslík a volné radikály, které můžeme označovat jako bělící faktory. Peroxid vodíku má své použití v zubním lékařství přes stovky let. Samotný peroxid je velmi nestabilní složka a zuby ani sklovinu nepoškozuje. Volné radikály rozkládají tmavé molekuly zabarvující zuby na bílé či průhledné a tím se stávají zuby bělejší.

Zbarvení zubů

Zbarvení zubů vzniká z mnoha příčin. Za většinu diskolorací mohou barvené molekuly ukládající se do skloviny z kávy, čaje, červeného vína. Vzácná zabarvení mohou být způsobena užíváním některých léků či nadměrný přísunem fluoridů v dětství.

před a po

Bělení zubů

Bělení Purewhitening nabízí dvě možnosti, jak získat světlejší odstín zubů. V ordinacích doporučujeme domácí či kombinované bělení. Vždy je důležitá předchozí konzultace s dentální hygienistkou, která Vám doporučí, které bělení je pro Vás vhodnější. Obecně téměř všem klientům U SMILE doporučujeme bělení kombinované. Domácí doporučujeme lidem s přirozeně světlými odstíny či těm, kteří již v minulosti bělení absolvovali, a jejich odstín je světlý.

Kombinované bělení spočívá v kombinaci fáze domácí a ordinační. Samotné ordinační bělení nedoporučujeme z toho důvodu, že za jednu návštěvu se zub nestihne dostatečně vybělit a za krátkou dobu se zbarvení vrátí do původního odstínu. Je tedy potřeba, aby ordinační fázi vždy předcházela fáze domácí.

Více informací se dočtete v našem článku či na webu Pure Whitening.

S blížícím se Valentýnem jsme pro Vás připravili akci v podobě bělení v páru s 15% slevou.

Běžná cena kombinovaného bělení: 9 500,- Kč
Nová cena s partnerskou slevou: 8 075,- Kč

Slevu na kombinované bělení lze uplatit pro partnery, kteří se na bělení objednají společně. Tato akce platí do konce března 2017, stačí při objednání termínů sdělit heslo „Valentýnské bělení„.