SEMINÁŘ: TĚHOTENSTVÍ A DOPAD NA ZUBY, INSTRUKCE DENTÁLNÍ HYGIENY V TĚHOTENSTVÍ

Čekáte rodinu nebo máte ve svém okolí někoho, kdo je v očekávání? V těhotenství dochází k oslabení zubů a zvýšení náchylnosti k jejich poškození. Pomůžeme Vám této situaci předejít. Přijďte na náš seminář, který je ZDARMA a na kterém se dozvíte jak pečovat o svůj chrup v těhotenství a po porodu.

(TABULKA)

REGISTRUJTE SE POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE a/nebo na telefonních číslech +420 222 589 999 nebo +420 774 964 183.

Víte, že…

  • Skutečnou příčinou kazivosti zubů v těhotenství není nedostatek vápníku, ale změna složení slin a zvýšená kyselost v dutině ústní a větší konzumace sladkých a kyselých potravin.
  • Důvodem zhoršeného stavu chrupu může být i častý dávivý reflex, který vyvolává zvracení a vystavuje sklovinu kyselým žaludečním šťávám.
  • Neléčený nebo zanedbaný zánět před těhotenstvím se v těhotenství stává akutním.
  • Těhotenstvím se Vám nemusí chrup zkazit, ale je nutné věnovat domácí dentální hygieně zvýšenou péči.
  • Péčí o svůj chrup v těhotenství zakládáte i zdravý chrup Vašeho dítěte a dáváte tak základ pro zdravé a silné zuby Vašeho miminka.

Co je cílem semináře?

Cílem semináře je seznámit Vás s riziky a jejich předcházení v době, kdy očekáváte příchod Vašeho potomka. Jakým způsobem stav Vašeho chrupu ovlivňuje vývoj chrupu Vašeho nenarozeného dítěte. Jaké potraviny a potravinové doplňky jsou vhodné pro vývoj chrupu Vašeho dítěte.

Zároveň je seminář určen i pro ženy, které plánují otěhotnět a není jim lhostejné jejich zdraví, včetně zdraví dutiny ústní.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu recepce@usmile.cz nebo na telefonních číslech +420 222 589 999 nebo +420 774 964 183.

REGISTRUJTE SE POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE