Aktuality

Přijmeme posilu do našeho týmu na pozici Office Assistant / Recepční

OFFICE ASSISTANT / RECEPČNÍ

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • 100 Kč/ hod
  • Příjemné moderní prostředí
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Podpora a zázemí zavedeného centra
  • Zaškolení
  • V případě vzájemné pozitivní zkušenosti možnosti dlouhodobé spolupráce na DPP v rámci pružné pracovní doby

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost a důslednost
  • Organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce:

  • Zabezpečení chodu recepce
  • Aktivní komunikace s klienty (tel, e-mail, osobní)
  • Objednávání klientů do ordinačního programu
  • Přijímání a odesílání pošty
  • Přijímání plateb + prodej prostředků pro domácí dentální hygienu
  • Komunikace s lékaři a dentálními hygienistkami a zajištění chodu centra zubní péče U SMILE

Aktuality

Zdravotní pojišťovny

Spolupracujeme s těmito zdravotními pojišťovnami