KARIÉRA: VOLNÁ MÍSTA – BRIGÁDA

Přijmeme posilu do našeho týmu na pozici Zdravotní asistent/Recepční

ZDRAVOTNÍ ASISTENT / RECEPČNÍ

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu (formou směn). Upřednostníme uchažeče, kteří budou moci pokrýt větší rozsah hodin týdně.
    • PO 7:30 – 21:00
    • ÚT 7:30 – 21:00
    • ST 7:30 – 21:00
    • ČT 7:30 – 21:00
    • PÁ 7:30 – 18:00
  • Brigáda je vhodná pro studenty nebo absolventy oborů stomatologie, dentální hygieny, zdravotní asistent, kteří by rádi získali praxi v oboru
  • 100 Kč/ hod
  • Příjemné moderní prostředí
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Podpora a zázemí zavedeného centra
  • Zaškolení
  • V případě vzájemné pozitivní zkušenosti možnost dlouhodobé spolupráce

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost a důslednost
  • Organizační schopnosti
  • Zájem o obor
  • Znalost práce na PC
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce:

  • Asistence lékaři při ošetření klientů
  • Příprava nástrojů a příprava ke sterilizaci
  • Zabezpečení chodu recepce
  • Aktivní komunikace s klienty (tel, e-mail, osobní)
  • Objednávání klientů do ordinačního programu
  • Přijímání a odesílání pošty
  • Přijímání plateb + prodej prostředků pro domácí dentální hygienu
  • Komunikace s lékaři a dentálními hygienistkami a zajištění chodu centra zubní péče U SMILE

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail urie@usmile.cz (předmět e-mailu napište Zdravotní asistent/Recepční)